}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
2 Guns

2 Guns

Titulli :

Shiko 2 Guns Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2013 Runtime: 109 min
Director: Baltasar Kormákur, Samuel W. Sullivan,
Aktoret: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward, James Marsden, Edward James Olmos, Robert John Burke, Tait Fletcher, Ambyr Childers,

Pershkrimi i Filmit: 2 Guns

NjĂ« agjent i DEA-s dhe njĂ« oficer i fshehtĂ« i InteligjencĂ«s Detare, tĂ« cilĂ«t kanĂ« marrĂ« detyrĂ« tĂ« hetojnĂ« njĂ«ri-tjetrin tĂ« gjetur se ata janĂ« krijuar nga turma – vetĂ« organizata nga tĂ« dy burrat besojnĂ« se kanĂ« vjedhur para.

Keywords:
2 Guns Shiko Filmin Falas, Shiko 2 Guns Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 106
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2