Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
1917

1917

Titulli :

Shiko 1917 Me Titra Shqip Filma24.is

Viti: 2019 Runtime: 119 min
Director: Sam Mendes,
Aktoret: George MacKay, Dean-Charles Chapman, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Daniel Mays, Adrian Scarborough,

Pershkrimi i Filmit: 1917

Në kulmin e Luftës së Parë Botërore, dy ushtarë të rinj britanikë, Schofield dhe Blake u është dhënë një mision në dukje i pamundur. Në një garë kundër kohës, ata duhet të kapërcejnë territorin e armikut dhe të dërgojnë një mesazh që do të ndalojë një sulm vdekjeprurës ndaj qindra ushtarëve – vëllai i vetë Blake midis tyre.

Keywords:
1917 Shiko Filmin Falas, Shiko 1917 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 35
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER
Servers
Server 1
Server 2